Koha.net – 19:00 27/02
Evropa është paralizuar nga reshje të dendura të borës dhe temperatura disa gradë nën zero, si pasojë e një vale të ftohti të ardhur nga Siberia, që ka shkaktuar më shumë se njëzet të vdekur në katër …

Almakos: Është 75 vjeç dhe shëtitet në borë me pantallona të shkurtra, ai tregon se si e “mundi” të ftohtin përgjithmonë! (Video)

Alsat: Vazhdon i ftohti siberian në Maqedoni

Albeu.com: Ishte -8 gradë, lojtarët prejnë çorapet dhe mbulojnë krahët nga i ftohti

56 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed