Mësoni sa vjet i mbushi sot Afrimi Afrim Muçiqi është njëri nga këngëtarët që ka shumë vite që është pjesë e skenës muzikore, andaj dhe ka adhurues të shumtë. Për Afrimin sot është një ditë e veçantë pasi që ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 49 vjet, shkruan rtv21.tv “Urime Bab ishalla edhe shum tjera t lumtura bashk me neve”, ka shkruar djali i tij Albioni në një urim për babain. Ndonëse jo shumë i angazhuar me projekte muzikore, Afrim Muqiqi është njëri nga këngëtarët më të kërkuar në dasma e ahengje të ndryshme./21Media

Source: New feed