Një gjermane mbrëmë përjetoi shok kur një makinë ka rrëzuar murin nga dhoma e saj e ndenjës, derisa ajo ishte duke parë televizor.

Shoferi ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe nga rruga ka hyrë në shtëpi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Langenhan në provincën Rajland-Pfalc.

Gruaja nuk është lënduar, por është shkaktuar dëm material prej rreth 11.000 euro./Alsat-M

Source: New feed