Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Tiranë-Elbasan.

Mësohet se disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit të Elbasanit.

Deri më tani flitet për persona të plagosur, të cilët kanë mbetur brenda makinave të tyre, duke mos dalë dot.

Pritet që të mbërrijnë forcat zjarrfikëse për të nxjerrë njerëzit nga makinat.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *