BalkanWeb – 20:01 27/02
Një aksident me makinë i ka kushtuar jetën futbollistit amerikan Justin Haystrand. 27-vjeçari i Peru State College po udhëtonte me shokun e tij i cili po ngiste makinën “Honda Accord” kur ndodhi …

Albeu.com: Bora e dendur shkakton tragjedi, sportisti përplaset me makinë dhe vdes

Lajmi.net: Sportisti aksidentohet dhe humb jetën

Source: New feed