Denisa Dibra dhe Nervida Garunja, dy vajzat e mbijetuara të aksidentit tragjik në dalje të tunelit të Elbasanit, ndodhen aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Burime për Faxweb brenda spitalit të Traumës  bëjnë me dije se dy vajzat ndodhen në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Tashmë ato mundet të komunikojnë me familjarët e tyre, të cilët nuk u kanë treguar ende për ndarjen nga jeta së dy vajzave të tjera që ndodheshin në makinë.

Nervida Garunja nuk e di që ka humbur të……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *