Mediat turke raportojnë se personazhi më pozitiv i serialit “Elçin Afacan” (“Trokit në derën time”) ka rezultuar pozitive ndaj Covid-19 dhe për këtë arsye është izoluar.

Vetë ajo ka reaguar në rrjetet sociale, duke falenderuar fansat për interesimin ndaj saj, por shkruan se jeta do bëhet sërish me ngjyra dhe çdo gjë do shkojë mirë, teksa shton se mezi pret të rikthehet.

Po ashtu, i gjithë stafi i është nënshtruar tamponëve, por fatmirësisht kanë rezultuar negativ…….
Source: New feed

Leave a Reply