Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kinemaja. Ka sipërfaqe prej 70 m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga oborri i kinemasë dhe nga rruga .
Cilesite e ambjentit:
-eshtë e shtruar me pllakë
-vetratë xhami
-dritare…
Source: New feed

Leave a Reply