Në ndeshjen e tij të parë në stolin e Barcelonës, Ronald Koeman pa skuadrën e tij të fitonte me rezultatin 3-1 ndaj modestëve të Nàstic Tarragona, në një takim sigurisht të paekuilibruar, por formuese për teknikun Hollandez.

Një takim, ku Ousmane Dembele gjeti rrugën e rrjetës pas një mungese tepër të gjatë. Gjithashtu për ekipin e Barçës shënuan Antoine Griezmman dhe Philippe Coutinho nga pika e bardhë e penalltisë. I lumtur me performancën e lojtarëve të tij, trajneri i ri i……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *