Jepet apartament 1+1 ne hyrje te Myslym Shyri.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje zone mjaft te qete larg zhurmave dhe trafikut.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga nje dhome gjumi, kuzhine korridor dhe nje banjo.
Apartamenti pref…
Source: New feed

Leave a Reply