Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus afer zyres postare. Apartamenti ka sipërfaqe prej 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III).
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
?…
Source: New feed

Leave a Reply