Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Perash, tek Baja e Vogël. Apartamenti ka sipërfaqe prej 105 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III) .
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo. …
Source: New feed

Leave a Reply