Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku’.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.
Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron:
– salloni
– kuzhinë
– dy dho…
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *