Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m².
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri të pajisur me ashensor.
Perbehet nga:
-salloni
-dy dhoma gjumi,
-dy banjo
– b…
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *