Albeu.com – 15:50 27/02
Lidhja e dashurisë mes Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është një ndër “dashuritë” më të komentuara në median rozë. Kjo për shkak se të dy partnerët janë personazhe publike por edhe për shkak se …

BalkanWeb: Armina surprizon Shkëlzenin në ditën e tij të lindjes (Foto)

Lajmi.net: Armina Mevlani i bën surprizën më të bukur partnerit për ditëlindje

Durres Lajm: Shkëlzeni feston ditëlindjen, Armina e surprizon kështu (FOTO)

5 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed