Muajin e kaluar, Ashley Tisdale njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Christopher French, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

E së fundmi ajo ka vendosur ta zbuloj gjininë e fëmijës.

“Ky vit ka qenë padyshim i vështirë. Për kaq shumë. Ulje dhe ngritje, dhe një numër i madh emocionesh. Unë mendoj se kjo ditë ishte larg nga unë dita e preferuar ndonjëherë! Qava, isha aq i lumtur. Ps për të gjithë ju njerëz që shkoni përtej dhe përtej për gjininë zbulojnë partitë. Një tortë me ngjyrën brenda është SHPENZUESE si fishekzjarre por më E SIGURT!”, u shpreh ajo duke treguar nëpërmjet disa postimeve se gjinia e foshnjës është vajzë./Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply