Fashion Group është pjesë e Balfin Group e specializuar në shitjen me pakicë të veshjeve dhe aksesoreve dhe ka ekskluzivitetin në Shqipëri për një numër markash ndërkombëtare për veshjet si Prenatal, Mango, Okaidi, Geox, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel, Women’Secret.
Pozicioni: Asistent Shitjeje (Brandi Okaidi, Springfield)
Vendodhja: TEG & QTU     

Source: New feed

Leave a Reply