Banesë me qira Ofrohet për #QIRA garsonierë 35m² në afërsi të Meridian në lagjen Arbëria

Garsoniera ndodhet në rrugën Vicianum, është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 35m² është e organizuar në dhomë gjumi, kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, si dhe banjo të kompletuar. 

Lokacioni: https://goo.gl/maps/JXkRWBQ8wGy

Çmimi: 170€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #meridian #gjirafa #sach_pizza #fivestar_fitness
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *