Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ripostuar në twitter, videon virale, dhe si komunikon Rama.

Siç shikohet edhe në videon virale që po bën xhiron e rrjeteve sociale, nëse liderët botërorë flasin për cilësinë e jetës, Rama dërdellit për sardele, midhje, byrek, karkaleca, peshk….


Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *