Blerta Leka shpreh hapur pëlqimin për Edgar Çanin

“Miss Universe Albania” 2017, Blerta Leka ka treguar për simpatinë ndaj një prej futbollistëve të kampionatit shqiptar që ka qenë pjesë dhe i kombëtares shqiptare.

Në një intervistë të dhënë për “Revistën Vip” dhe “MCN Radio”, ajo ka treguar emrin e lojtarit që i ka pëlqyer më shumë në kohën kur ishte e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.

Source: New feed