PATUNDSHMËRI

Truall me qira Financimi i parave ndërmjet individëve
A keni vështirësi financiare?
A ju duhen para për të realizuar ëndrrat tuaja?
Keni nevojë për një hua investimi për të përfunduar një projekt?
A keni nevojë për një kredi për të paguar një makinë, shtëpinë tuaj të ëndrrave,
faturat tuaja, filloni apo zhvilloni biznesin tuaj?
Ne jemi zgjidhja e shqetësimeve tuaja. Ne japim hua që variojnë nga 2,000 € deri në 80,000,000 €
me një normë prej 2% në vit.
Na kontaktoni me email për detaje: varnierjeanmarie57@gmail.com
Source: New feed 1

Shtëpi me qira Leshoj me Qera katin e pare te Shtepis ne Prishtine Bregu i Diellit Rruga B Mbrapa Royall Mallit dhe Maxit 24H per Studente femra apo te punsuara, Kati i shtepis ka afersisht 75m2, jan Dy dhoma Gjumi, nje kuzhin e madhe, dhe nje banjo, Qmimi esht i volitshem 69 euro per vajze me Gjitha shpenzimet tona, Ngrohje Qendrore, Rryme, Uje, mbeturina, E mobiluar, vendi esht i qet dhe i sigurit per banim per me shum na kontaktoni
Qmimi 69 euro per person me gjitha shpenzimet tona
Viber Info +38345111556
045 111 556
Source: New feed 1

Dhomë me qira Lëshohet me #QIRA banesa në Lagjen Mati 1. │ 79m²
Banesa gjindet në objektin STANDART.

• Banesa Posedon:
• Sallon Kuzhin
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon
• Garazh
• Kati 4 me lift.

Çmimi: 350 €/muaj + Depozit
#AgjensioniKOHA

Për më shumë informata:

✆044662857

✆[Viber]+38344662857

✆[WhatsApp]+37744662857
Source: New feed 1

Banesa në shitje Banesa në shitje ne lagjen Arberia, kompleksi banesor “AGI KOS”
– Banesat ndodhet në katin e 1 .
– Sipërfaqja e baneses eshte 128.1m²
– Çmimi 950 euro m²
Banesa ka:
– 1 sallon
– 3 dhoma gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– nxemje qendrore vetanake
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
Source: New feed 1

Lokal me qira Lokal me qira.
Lokali gjendet në Aktash. Gjendet në katin e përdhesë. Gjendet në një vend mjaft të mirë. Lokali mund të përdoret për biznese të ndryshme afariste. Ngrohja është nën dysheme.
Sipërfaqja totale është 72m2.
Çmimi: 600euro.
Source: New feed 1

Banesë me qira Ofrohet për #QIRA banesë 67m² në rrugën Vicianum, në afërsi të Meridian, Sach Pizza dhe Five Star Fitness në lagjen Arbëria

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 67m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, një dhomë gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon me pamje nga qyteti.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/ojuqc4zVw1y

Çmimi: 350€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #meridian #sach_pizza #fivestar_fitness
Source: New feed 1