Shqipëri

1 2 3 80

Prsh jam djal 26vjec jetoj gjermani se shpejt do jem shqiperi po kerkok nje goc ose mami per nje lidhje sekrete. I premtoj do kalojm mir . Shkruaj modul per me shum info. Cka deshiron me pyet dhe cfarr kushte ke ti per nis nje lidhje sekret ska rendsi p…
Source: New feed

Per te gjith ato cifte ku burri deshiron te shoh gruan duke u palluar te lar me sperm per disa ore rresht pa ndalim.
Per te gjith ato femra qe duan pa fund seksin dhe mardheniet me dy meshkuj .
I ftoj te me kontaktojn.
Jam 32 vj nga tirana dhe kam disa…
Source: New feed

Pershendetje jemi ne kerkim te nje çifti
bashkeshortesh te vertete
40 – 55 vjeç nga shqiperia
Nese ka vertete çift te tille ketu ju
mirepresim ne modul me adrese
Reale ju faleminderit.
Source: New feed

Pershendetje . Jemi nje cift familjar korrekt dhe te paster , kerkojm te takohemi me nje femer nga mosha 30-45 per nje eksperience ndryshe ska rendesi pamja fizike mjafton te jene korrekte dhe te pastra . Mashtrusat larg mos te mundohen fare. Vec femrat q…
Source: New feed

Pershendetje jemi qift po kerkojme nje mashkull tek ose qifte per aventura te reja ne kete loje.
Mosha prej 30-38 vj serioz dhe korrekt fotot jane ide e jona si mendojme me ba diqka ne kete forme.
🍑👅🍌
Source: New feed

Pershendetje jemi qift po kerkojme nje mashkull tek ose qifte per aventura te reja ne kete loje.
Mosha prej 30-38 vj serioz dhe korrekt fotot jane ide e jona si mendojme me ba diqka ne kete forme.
🍑👅🍌
Source: New feed

Pershendetje jemi qift po kerkojme nje mashkull tek ose qifte per aventura te reja ne kete loje.
Mosha prej 30-38 vj serioz dhe korrekt fotot jane ide e jona si mendojme me ba diqka ne kete forme.
🍑👅🍌
Source: New feed

Kerkoj femrat qe dun vetem seks nate e dite ju mirpres jo seks nje ore por me mbyll ne shpi vetem seks pa limit vajzat mamasitat 18 e siper qe kan nevoj per ****……sekret gjithcka do te jet mjaftoni te me telfononi ne numer me thoni adresen dhe ju vi …
Source: New feed

1 2 3 80