Shqipëri

Pershendetje,
Jam 40vj m per cifte te hapur dhe pa komplekse 40-50vj…
Viber: 0688226620
Source: New feed

Jam ne zvicer i vetem ne banes mirpres femra graa pa dallim moshe qe duan te knaqen dhe cdo gje te ngelet sekrete kam eksperienc edhe me çifte
Source: New feed

Jemi cifte serjoz dhe intelektual.
Jemi ne plazhin e shengjinit, kemi deshir te takohemi me nje cifte per te drekuar bashke.
Kjo veten vetem per sot.
Mos te shkruajne kot ata qe skan kete mundesi.
Jemi rreth 50 vjecar.
Source: New feed

**** për biznes / Oferta për **** personale Aplikoni Tani … A keni nevojë për financa për të filluar biznesin tuaj? A ka nevojë për ndihmë financiare firma, ndërmarrja apo industria juaj? A keni nevojë për financa për të zgjeruar biznesin …
Source: New feed

Për të gjithë klientët tanë me famë, ne ju falënderojmë për patronazhin tuaj dhe ne po bëjmë këtë ofertë kredie për të gjithë kërkuesit e tjerë të kredisë me mendje serioze, të aplikoni për një **** me ne sot dhe të merrni ulur me…
Source: New feed

HOTEL ALBA GERT ne Orikum Vlore Sanitare Hoteli 
Kryen pastrimin e ambjenteve te punes dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.

Detyrat

•Pergjegjese per pastrimin dhe sistemimin.
•Furnizon me aksesore apo detergjente zonat e percaktuara.
•Miremban mjetet e punes.

Kualifikimet:

•Te kete eksperience te meparshme pune.
•Fleksibel ne orare. 

Source: New feed