Shqipëri

HOTEL ALBA GERT ne Orikum Vlore eshte ne kerkim te  Punonjese Pastrimi ne Kuzhine:

Kryen pastrimin e ambjenteve te punes dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale.

Detyrat

 • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen ne Kuzhine.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekte.
 • Te jete e motivuar ne realizimin e kerkesave te punes.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Kerkesat

 • Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion
 • Te karakterizohet nga korrektesia.
 • Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget. 

Source: New feed

<![CDATA[

Jap me qira katin e shtepis 111m2 kati i -II- / Prishtine

2020-07-04 15:30:27
2020-07-04 16:00:15

Oferta Suksesi

Jap me qira katin e shtepis 111m2 kati i -II- rruga Haqif Tetova nr10 afer furres Antika ne Prishtine, Shtepia posedon dy dhoma gjumi, salloni, kuzhin, korridori, banjo me saun, garazh, oborr, shtepia eshte e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, çmimi sipas marrveshjes,

Kontakti:

 • Email :
 • Phone : 049434813

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

<![CDATA[

Shes ose Jap me qira banesne 68m2 kati i -VII- / Fushe Kosove

2020-07-04 15:29:13
2020-07-04 15:53:24

Oferta Suksesi

Shes ose Jap me qira banesne 68m2 kati i -VII- afer Albi comerc dhe qerdhes ne Fushe kosove, Banesa posedon nje dhome e gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, dy ashensor, garazh, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e gatshme per banim, çmimi sipas marrveshjes,

Kontakti:

 • Email :
 • Phone : 049434813

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Kompania Zumex Group po kerkon të punësoje një Agjent-Menaxher Shitje.

 

Source: New feed

Aktualisht shoqeria ofron sherbimet e vleresimit te pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme per pjesen me te madhe te sistemit bankar dhe jo vetem ne Republiken e Shqiperise.

Kerkohet Inxhinier nga cdo fushe e inxhinierise me eksperience pune por dhe te sapo diplomuar qe kane deshire te menaxhojne punen e zyres dhe te terrenit.

Source: New feed

Kompania Autopasion SH.A ne filialin e saj ne qytetin e Elbasanit kerkone te punesoje agjent shitje.

Vendi  Vendi i lire eshte vakant per meshkuj dhe femra, me eksperience dhe pa eksperience.

Paga eshte e kenaqshme.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne email-in:  andreadhamaj@autopasion.al

Source: New feed

Kompania Autopasion SH.A ne filialin e saj ne qytetin e Elbasanit kerkone te punesoje shofer.

Vendi i lire eshte vakant per meshkuj, me eksperience dhe pa eksperience.

Paga eshte e kenaqshme.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne email-in:  andreadhamaj@autopasion.al

Source: New feed

Kompania Autopasion SH.A ne filialin e saj ne qytetin e Elbasanit kerkone te punesoje motorist.

Vendi  Vendi i lire eshte vakant per meshkuj, me eksperience dhe pa eksperience.

Paga eshte e kenaqshme.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne email-in:  andreadhamaj@autopasion.al

Source: New feed

<![CDATA[

Jap me qira banesen 87m2 kati i -X- / Prishtine

2020-07-04 12:52:45
2020-07-04 14:18:02

Oferta Suksesi

Jap me qira banesen 87m2 kati i -X- lagjja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, dy ashensor, garazha per vetur eshte e perfshir ne çmimi, banesa eshte e mobiluar, çmimi 350€.

Kontakti:

 • Email : primmogroup@gmail.com
 • Phone : 049705904

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed