Shqipëri

Shitet Opel Astra portobagazh, viti 2009, kambio manuale 7 marshe, motorr 1.7 nafte ecoflex, ngjyre gri e erret, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda ne timon, 165.000 km origjinale me liber servisi, xhama-pasqyra elektrike, xhama te err…
Source: New feed

Shitet Ford Fiesta, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzine-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashte), 124.000 km origjinale, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shume i bukur, kasetofon origjinal radio/cd me komanda ne timon, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrik…
Source: New feed

Mirpres ciftet ne mosh qe jetojn ne zvicer un jam ne zvicer kush çift deshiron te knaqet dhe te ngelet mes nesh sekrete çdo gje le te urdheroj kam eksperienc me cifte
Source: New feed

Mirpres ciftet ne mosh prej 40 deri 55 vjec kam eksperienc me cifte ne mosh ndaj dhe me pelqejn shum çdo gje ngelet secrete
Source: New feed

Kerkoj nje vajze ose mami por edhe Çifte qe ja vlejne per te kaluar caste te paharruara Ne Tirane .Durrs dhe Vlore
Jam 35 vje i paster i pashem sy bojqelli dhe me eksperjnc. Per me shum flet fotoja ime e kam ekitekuar pasi na i vjedhin fotot jua verteto…
Source: New feed

pershendetje
Pershendetje, Jam i interesuar per femra, per te dale nga rutina e jetes. Nqs eshte e nevojshme ofroj shperblim. Kontakt ne modul …
Source: New feed

🏠 Shitet apartament 1+1 kati 3
https://www.extra-realty.com/en/propertyDetails/10012667

🎯 Ndodhet te pallati me Hark prane bankes BKT L.Rus , Shkoder

🛏 1 dhome gjumi
🛋 1 sallon
🍽 1 kuzhine
🛁 1 wc
🖼 1 ballkone

💶 cmimi …
Source: New feed

jam.38 sekret familjar vetem njerz serioz ju lutem.mos shkruani kot nuk perjashtohet noj cift qe di cfar do me.drg nr kontakti flm po le nje foto verifikimi.me.kamera nese deshironi.ose.mos shkruani kot
Source: New feed