Gazetari dhe moderatori Çim Peka ka ftuar kryeministrin Edi Rama në programin e tij në SYRI TV. Duke komentuar debatin e Ramës me gazetarin Armand Shkullaku, Peka shkruan në FB se janë 10 pyetje që duan përgjigje.

STATUSI I PEKES

Edi, nje pasaktesi e Shkullakut nuk e ben ceshtjen me pak korruptive. Hajde te Enjten bilbilos tek une! 10 pyetje qe duan pergjigje:

1. Pse jeni lidh me Klodian/Mirel Mertirin dhe Klodian Zoton?

2. Ku kishin keta eksperience me inceneratore?

3. Psu ju dhane qindra milione euro kompanive te sapokrijuara pa pasur si investim asnje kosh plehrash apo makine perpunimi? Kompani e posakrijuar me vec……
Source: New feed

Leave a Reply