Demi Rose nuk i la vend imagjinatës.

Modelja e njohur, Demi Rose, edhe njëherë nuk la vend për imagjinatë.

Ajo njihet për pozat provokuese mirëpo çdo herë kur publikon diçka të re merr vëmendjen sërish.

Demi kësaj radhe ka vendosur ta vë në fokus të veçantë gjoksin dhe veshja transparente i zbulon pothuajse gjithçka.

Ajo nuk i la vend imagjinatës pasi njihet për një gjoks gjigant dhe është një dekor i vogël që i ka mbuluar sadopak modestinë.


Source: New feed