Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë aksidentale e ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, kur për pasojë humbi jetën një këmbësore 27 vjeçare.

Sikundër mësohet vajza ka qenë duke kaluar në anën tjetër të rrugës në unazën jugore të Elbasanit kur një automjet tip “Golf” e ka përplasur për vdekje.

Vajza mësohet se ka qenë e shoqëruar nga prindërit dhe motra, ne momentin e aksidentit.

Por vetëm ajo ka tentuar të kalojë rrugën, duke……
Source: New feed

Leave a Reply