Në Kosovë sot të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi e lehtë deri mesatare.

The post Dita evropiane kundër trafikimit të qenieve njerëzore appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Source: New feed

Leave a Reply