Ka luajtur titullar sot dhe ka bërë një paraqitje të mirë me fanelën kuqezi, Albi Doka pas fitores ndaj Bjellorusisë me rezultatin 3-2 është prononcuar në mikrofonat e “RTSH Sport”, duke deklaruar se do kishte kënaqësinë që të luajë titullar me Hysajn dhe me paraqitjen e sotme gëzon një eksperiencë më shumë:

 “Jam jashtëzakonisht i lumtur që kemi kapur vendin e parë. Unë vetes nuk i jap notë, të tjerët vendosin nota. Hysaj është një lojtar shumë i mirë,……
Source: New feed