Këngëtarja shqiptare së fundi ndau një imazh me ndjekësit, ku shfaqet e veshur me pak rroba, shkruan lajmi.net.

Dua Lipa di si ti provokojë ndjekësit e saj, duke lënë ata me sy të ngjitur drejt llogarisë së Instagramit.

Në paraqitjen e fundit, këngëtarja në pjesën e lartë kishte veshur vetëm të brendshme dhe po mbante gjoksin me duar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ajo çka ra më shumë në sy ishte barku i tonifikuar nga ushtrimet e palestrës dhe bukuria e artistes.

Në këtë publikim, Dua mori pëlqime dhe komente nga fansat dhe nga mjaft shumë kolegë të saj./Lajmi.net/

Source: New feed