Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "Isa Boletini".
Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.
Cilësitë e dyqanit:
– është në formën e një duplexi
– eshte e shtruar me pllakë
– ka banjo.
– ka…
Source: New feed

Leave a Reply