Telegrafi – 17:50 27/02
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Unai Emery, i ka përgënjeshtruar njoftimet se Neymar do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike. Sulmuesi brazilian u lëndua në ndeshjen kundër Marseille dhe është …

Telegrafi: Mbrojtësi i Marseilles, Amavi, shpjegon ndërhyrjet ndaj Neymarit: I kërkonte vetë

Albeu.com: Mbrojtësi i Marseilles: Neymari e kërkoi vetë dëmtimin

BalkanWeb: Neymar dy muaj jashtë fushave? Reagon trajneri Emery

87 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed