Emina Çunmulaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe urimet për të kanë filluar qysh herët, shkruan lajmi.net.

Krahas urimeve të shumta, në adresën e modeles kanë ardhë edhe dhurata të shumta, një prej tyre është nga Gjyste Vulaj.

Këngëtarja i dërgoi asaj një buqetë me lule dhe një kartolinë, në të cilën shkruan “Zemër e bardhë. Urime ditëlindjen edhe 100 të lumtura siç ti dëshiron zemra”.

“Faleminderit shoqja ime e bukur”, ka shkruar Emina sipër fotos që e ndau në Instagram. /Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *