Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë një këngë të re.

Kënga titullohet “Dua” dhe do të publikohet në muajin mars, shkruan rtv21.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë një këngë të re.

Kënga titullohet “Dua” dhe do të publikohet në muajin mars, shkruan rtv21.

Enca ka kohë që po paralajmëron projektin e ri të saj.

Ndërkaq, modeli mjaft atraktiv spanjoll pritet që të rrëmbejë vëmendjen në këtë videoklip.

Source: New feed