Futbollisti shqiptar Enis Bardhi ka kontribuar në fitoren e skuadrës së tij, Levante, duke shenuar gol, ku kjo e fundit e mposhti Real Betisin me rezultat 4 me 2, njofton Insajderi

Në mënyrë të njejtë ka kontribuar dje edhe futbollisti i përfaqësuese së Kosovës, Milot Rashica duke shënuar gol për sukadrën e tij Werder Bremen në ndeshjen kundër skuadrës së Koln-it, njofton Insajderi.

Goli i Rashicës e ka ngritur epësrinë e skuadërs Werder Bremen në 2 me 0. Pas kërsaj fitore, sukdara e njohur gjermane i rikthen shprest për mbijetësë në Bundesligë. /Insajderi.com

The post Enis Bardhi dhe Milot Rashica shënojnë për skuadrat e tyre appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *