Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë dy emrat më të komentuar së fundmi në mediat rozë, fillimisht për shkak se e zyrtarizuan lidhjen e më pas se dhanë lajmin se po bëhen prindër, shkruan lajmi.net.

Dyshja ndanë një video të cilën e kanë realizuar në ditëlindjen e Ledrit muajin e kaluar ndërsa më pas lajmi.net ka siguruar një foto ku Sara shihet me barkun e rrumbullakosur, më shumë se në videon e realizuar më parë.

Tani vetë ajo ka vendosur ta ndajë me ndjekësit një foto pranë të cilës thotë se ndihet e emocionuar.

“Kjo është shumë emocionuese .. 🙈👼🏻”, ka shkruar ajo pranë postimit ku tregon barkun dhe mahnit e pamjen./Lajmi.net/

View this post on Instagram

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on Jul 29, 2020 at 11:00am PDT

Source: New feed

Leave a Reply