Jam nje femer e martuar, 28 vjece.

Kohet e fundit kam deshire te provoj dicka ndryshe me nje femer tjeter.

Kusht kryesor eshte pastertia dhe sekreti, pasi num dua qe kjo deshire enimja te ndikoje ne jeten time familjare.

Nqs ka vertet femra te …
Source: New feed

Leave a Reply