Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një familje shqiptare është përfshirë në një sherr me një familje rumune.

Për pasojë raportohet se 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Sipas mediave italiane përleshja ka qenë e dhunshme, pasi të dy familjet janë qëlluar me thikë dhe mes të plagosurve është një i mitur.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me gjendjen e të plagosurve dhe identitetin e tyre.

Në kuadër të këtij sherri karabinierët……
Source: New feed