Fifi kohën e fundit ka pësuar ndryshim të madh në dukje, duke rënë shumë në peshë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pas këtij ndryshimi ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë atraktive nga ajo.

Në imazhin e fundit, artistja u shfaq me një fustan të zi, ndërsa pozoi në një divan dhe vuri në fokus këmbën.

View this post on Instagram

@arber_bytyqi_mua always making me feel myself 😍

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on Oct 16, 2020 at 9:46am PDT

Fifi është komentuar shumë edhe për dukjen në klipet e fundit, madje kishte prej atyre që nuk e njihnin fare.

Kënga e fundit e Fifit mbetet “Përjetësi”, duet ky me Ermal Fejzullahun, i vizualizuar edhe me klip. /Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply