Sfida mes Kroacisë dhe kampionëve në fuqi të Ligës së Kombeve fillon nga ora 20:45.

Cristiano Ronaldo do të startojë nga minuta e parë në këtë derbi.

Formacionet zyrtare:

/Lajmi.net/

Source: New feed