Kampioni në fuqi i Ligue 1 vjen pas dy humbjeve radhazi në kampionat, teksa kërkon këndelljen në sfidën e sotme.

Megjithatë, Thomas Tuchel nuk llogarit në shërbimet e Neymar, Kurzawa dhe Paredes që janë të suspenduar, ndërsa Kylian Mbappe ende është duke u rikuperuar nga koronavirusi.

Ndeshja fillon në orën 21:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionin zyrtar. /Lajmi.net/ 

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *