Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Meta ka zgjedhur ta mbajë jetën e tij larg kamerave.

Pas lidhjes 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo-n, Ermalit duket se ka gjetur sërish dashurinë.

Fituesi i “Sanremos”, është fejuar me Chiara Sturda-n.

Çifti kanë jetuar një kohë të gjatë lidhje në fshehtësi, por gjatë izolimit kanë vendosur të dalin në qiell të hapur.

Ditën e sotme, Chiara feston ditëlindjen dhe Ermali e ka uruar me fjalët më të bukura.

“Ti ke lindur 30 vite më……
Source: New feed

Leave a Reply