Presidenti Ilir Meta është shfaqur tejet i ekzaltuar pas fitores së Shqipërisë ndaj Biellorusisë me rezultatin final 3-2, që e katapultoi ekipin tonë në grupin B të Ligës së Kombeve.

Meta ka pozuar me kryeshënuesin e kësaj ndeshje, Sokol Çikalleshi. Foto të cilën e ka shoqëruar edhe me diciturën:

‘Çikalleshi është i paparë. Premton një dhe bën dy! Urime kuqezinjve tanë!’

{gallery}

Source: New feed