Ata të dy janë më të dashuruar se kurrë.

Dhe këtë e tregojnë me fotot që ndajnë me ndjekësit në Instagram.

Oriola Marashi ka postuar së fundmi një foto ku ka pozuar nga shtrati me futbollistin shqiptar, Eros Grezda. Bukuroshja shfaqet pranë partnerit të saj, të cilin e quan “qenien e saj njerëzore më të preferuar”.

Modelja dhe futbollisti bën publike lidhjen e tyre disa muaj më parë.

 

 

{gallery}

Source: New feed

Leave a Reply