Cansu Taskin, modelja e njohur turke, ka folur për një mesazh që sipas saj i ka dërguar ylli portugez Cristiano Ronaldo.

Në intervistën për median turke “Fanatik”, Cansu është pyetur lidhur me këtë rast, që disa kohë më parë u lakua nga mediat botërore, duke aluduar për një lidhje mes të dyve.

“Ronaldo më dërgoi një mesazh në Instagram, u trondita, më ftoi në Madrid, por unë nuk shkova”, tha 23-vjeçarja në intervistën për “Fanatik”.

“Ai mund të jetë shumë i famshëm, por ikja ime atje nuk do ishte e drejtë. Më pas më ftoi më ftoi te Galaja e filmit në Londër, as atje nuk shkova. Meqë nuk shkova sërish, mes nesh filluan që të ftoheshin gjërat. Tashmë është me fëmijë, megjithatë ne ende kemi një raport shoqëror. Ndonjëherë flasim, por nuk ka asnjë lidhje mes nesh, pasi ai i martuar dhe unë jam njeri i tillë…”

Source: New feed