Një incident i pabesueshëm u regjistrua të martën në mbrëmje në një lokal në Akrotiri, Chania të Greqisë.

Një shtetas shqiptar 25-vjeçar hyri në lokal me inat me makinën e tij të argjendtë, për të goditur një shtetas shqiptar 23-vjeçar, i cili ishte ulur me miqtë e tij në banakun e lokalit.

10 personat të pranishëm mbetën vërtetë të shokuar kur panë një makinë që vinte drejt tyre me shpejtësi të lartë dhe të gjithë u ngritën për……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *