Lajmi.net – 20:21 27/02
Janë bërë bashkë për ta kaluar pasditën. Madje, këngëtaret shqiptare, Remzije Osmani dhe Shyhrete Behlulin po i shoqërojnë edhe bashkëshortët e tyre, shkruan lajmi.net Ka qenë Remzija ajo e cila ka …

Lajmi.net: Ndejë në shtëpi me bashkëshortët, Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani pasditën po e kalojnë bashkë

Lajmi.net: Mbesa simpatike e Shyhrete Behlulit, njihuni me vajzat dhe burrin e Njomzës

Zhurnal: Learta e tregon fytyrën e vërtet pa filtra!

8 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed