Shqipëria ia doli të fitojë me rezultatin 3-2 ndaj Bjellorusisë, duke u ngjitur në grupin B të Ligës së Kombeve.

Dopieta e Cikalleshit (gol i shkëlqyer me kokë në minutën e 20-të pas krosit të Memollës dhe 7 minuta më pas nga pika e bardhë e penalltisë) e gjithashtu goli i Manajt (44’) vulosën suksesin e kuqezinjve. 

Sigurisht që kjo fitore ishte e rëndësishme për djemtë tanë, të cilët  në dhomat e zhveshjes u panë të entuziazmuar. Në foton e publikuar nga Federata……
Source: New feed