Trajneri i Kukësit, Skënder Gega, doli në konferencën për shtyp në prag të sfidës ndaj Volfsburgut ku vlerësoi maksimalisht skuadrën kundërshtare. Gega

Gjithsesi pavarësisht diferencave në letër, tekniku i verilindorëve, beson se skuadra e tij do të japë maksimumin, duke bërë një paraqitje pozitive, edhe pse përballë do të ketë një emër të madh si Volfsburgu.

“Jemi përballë një fakti, që jemi të ndërgjegjshëm për forcën dhe kualitetin e……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *